19 Listopada
2018
powrót

strona internetowa akademii krok po kroku

Sprawdź czy korzystasz z wszystkich możliwości zarządzania stroną www w sportbm

strona internetowa akademii krok po kroku

Korzystasz już z szablonu strony www w sportbm?

Sprawdź jak Twoja strona będzie wyglądała gdy zamienisz jej układ na kafelkowy.

Nie masz jeszcze strony www w sportbm ? 

Masz do wyboru dwa gotowe szablony - sprawdź, który bardziej pasuje do Twojej akademii .

Wystarczy kilka minut - po wybraniu zakładki „strona www” i kliknięciu w 'elementy strony'  wybierz 'strona główna', a uzyskasz dostęp do wyboru dwóch szablonów strony: klasyczny lub kafelkowy 

W obu masz do wyboru 9 wersji kolorystycznej. Dodajesz tło i herb oraz swoje kolory (znajdziesz tam instrukcję jak wybrać kolory w odpowiednim formacie). Funkcja "podgląd" pozwala Ci na ocenę zmian przed ich wyświetleniem na stronie.

Dowiedz się więcej : https://sportbm.pl/pomoc/trener/strona-www-i-profil-na-facebooku/jak-zadbac-o-identyfikacja-wizualna-zarzadzajac-strona-akademii


Integracja strony z profilem na facebooku


W momencie, gdy zintegrujesz profil swojej akademii ze sportbm, będziesz mógł automatycznie umieszczać artykuły na stronie www i profilu facebook. Każda korekta będzie również automatycznie aktualizowała się na profilu facebook. Przejdź do zakładki 'strona www', następnie kliknij w 'integracje " i zaloguj się przez Facebook".

Jeśli posiadasz więcej profili na facebook'u, musisz wybrać ten, który ma być zintegrowany z naszym systemem. W przypadku, gdy posiadasz jeden profil automatycznie zostanie on zintegrowany.

Jeżeli chcesz opublikować artykuł na stronie www oraz na profilu facebook,  przejdź do zakładki 'strona www' i kliknij w 'nowy artykuł' - potem zaznacz jeśli chcesz "czy opublikować na Facebook".


Dowiedz się jak w prosty sposób zarabiać na swojej stronie www?


Możesz zarabiać na swoich stronach www korzystając z naszego autorskiego programu Blue Partner. Korzystamy z nowoczesnych technologii i z automatycznego systemu, który sam weryfikuje pozyskane kontakty, co znaczenie ułatwia i przyśpiesza proces rozliczenia. Nasz program pozwala na bezproblemowe kontrolowanie i obliczenie konwersji.

Jak przystąpić do programu partnerskiego? 

Przystąpienie do programu partnerskiego Blue Partner  jest proste – wystarczą trzy kroki, aby rozpocząć współpracę.  

  1. Zarejestruj się w programie partnerskim
  2. Wybierz kampanie, które mogą zainteresować Twoich użytkowników
  3. Skopiuj kod html wybranej kampanii i udostępnij w zakładce ‘reklamy’ w zakładce strona www w sportbm, a banner z linkiem referencyjnym pojawi się na stronie Twojej akademii

Zrealizowanie tych trzech kroków wystarczy, aby móc cieszyć się mocą korzyści płynących z programu lojalnościowego. W razie jakichkolwiek problemów możesz się do nas zwrócić o pomoc, a my z przyjemnością Ci jej udzielimy.

Zwiększaj efektywność swoich działań 

Pamiętaj, że możesz udostępnić kampanie również na swoim blogu, w mediach społecznościowych czy swoim znajomym. Gdy użytkownik kliknie w Twój link i dokona zakupu lub wykona inną czynność określoną w programie np. wypełni formularz, transakcja zostanie przypisana do Twojego konta i rozliczona według modelu. Takie działania jak m.in. publikowanie kampanii w mediach społecznościowych mają duży wpływ na zasięg Twoich działań, a co za tym idzie – także na zarabianie dzięki programowi partnerskiemu.

Dlaczego warto? 

Zarabianie dzięki programowi partnerskiemu jest proste i nie wymaga większego wysiłku. Aby kampania przebiegała sprawie i była całkowicie dopracowana, naszym wydawcom oferujemy  widgety, kreacje graficzne, linki tekstowe. Do ich użytku pozostaje także system  Blue Partner.


Dołącz do programu partnerskiego w sportbm i zacznij zarabiać !