sport.bm
Pl De En

Funkcje

Czyli co możesz zrobić łatwiej i szybciej dzięki sportbm

Masz możliwość

Uruchomienia profesjonalnej strony www

Dzięki sportbm możesz całkowcie za darmo stworzyć stronę swojej akademii lub szkółki i wykorzystywać ją do komunikacji z obecnymi zawodnikami. Skorzystaj z dostępnych szablonów, dostosuj ich wygląd nadając im odpowiednie barwy, dodając logo lub herb klubu, uzupełnij wszystkie niezbędne dane dotyczące zajęć sportowych, połącz stronę z profilem na Facebooku i korzystaj z profesjonalnej wizytówki i miejsca kontaktu z obecnymi i przyszłymi zawodnikami i ich opiekunami. Wszystkie szablony są responsywne, dzięki czemu Twoja strona będzie się dobrze wyświetlać na wszystkich urządzeniach, również tabletach i smartfonach.

Wypróbuj za darmo
Uruchomienia profesjonalnej strony www

Masz możliwość

Prowadzenia interaktywnego kalendarza

Koniec z obdzwanianiem kilkudziesięciu zawodników w momencie zmiany miejsca lub terminu treningu. Dzięki sportbm zmiany, które wprowadzisz w kalendarzu będą od razu widoczne dla wszystkich zainteresowanych (zarówno zawodników, jak i ich opiekunów). Dodatkowo możesz sprawdzać obecność korzystając z aplikacji mobilnej (iOS, Android), dzięki czemu rodzic w czasie rzeczywistym wie, czy jego dorastający mistrz stawił się na trening.

Prowadzenia interaktywnego kalendarza

Masz możliwość

Bezpiecznego pobierania składek online

Za pomocą wygodnego panelu administracyjnego możesz monitorować stan finansów szkółki oraz zarządzać składkami i innymi opłatami za zajęcia sportowe. Nasza aplikacja dla trenerów umożliwia również wysyłanie specjalnych powiadomień przypominających opiekunom o zbliżającym się terminie zapłaty. Dzięki czemu zyskujesz znacznie większą kontrolę nad płynnością finansową. W każdej chwili możesz również, jednym kliknięciem, wygenerować raport miesięczny podsumowujący wszystkie kwestie finansowe związane z prowadzeniem danej grupy treningowej.

Bezpiecznego pobierania składek online

Masz możliwość

Szybkiego kontaktowania się z zawodnikami i ich opiekunami

Aplikacja sportbm umożliwia szybką komunikację w oparciu o e-maile, SMS-y i notyfikacje push, dzięki czemu zarządzanie akademią lub szkółką staje się znacznie prostsze. Teraz możesz jednym kliknięciem poinformować wszystkich zainteresowanych jednocześnie o każdej zmianie w harmonogramie treningów, planowanych wyjazdach, czy sukcesach. Komunikacja działa w dwie strony, co znaczy, że każdy z rodziców może z łatwością przekazać ci informację np. o nieobecności jego dziecka na zajęciach. Dzięki sportbm masz pewność, że wszyscy są na bieżąco ze sprawami akademii i, przede wszystkim, oszczędzasz mnóstwo cennego czasu.

Szybkiego kontaktowania się z zawodnikami i ich opiekunami

Masz możliwość

Korzystania ze specjalnego modułu szkoleniowego

Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka spoczywa na trenerach kształcących kolejne pokolenia młodych sportowców, dlatego postanowiliśmy stworzyć szereg materiałów szkoleniowych, z których możesz swobodnie korzystać. Są wśród nich dedykowane biblioteki ćwiczeń i celów treningowych, plany szkoleniowe, konspekty zajęć, zapis realizacji jednostek treningowych oraz szczegółowe raporty. Wszystkie dostępne materiały zostały opracowane z udziałem zawodowców takich jak Ty.

Korzystania ze specjalnego modułu szkoleniowego

Masz możliwość

Wnieść nową jakość do swojej akademii

sportbm to pierwsza aplikacja do zarządzania szkółkami i zajęciami sportowymi. Wprowadzając ją u siebie nie tylko znacznie ułatwisz pracę sobie lub innym trenerom, ale i wyjdziesz naprzeciw potrzebom rodziców zawodników, którzy chcą być na bieżąco z osiągnieciami swoich dzieci. Zarządzanie akademią za pomocą nowoczesnego narzędzia postawi Twoją akademię pośród tych, którzy idą z duchem czasu, znają nowe możliwości i chętnie z nich korzystają dla dobra swoich podopiecznych.

Wnieść nową jakość do swojej akademii

Aplikacja sportbm to:

Nowe możliwości

Mając profesjonalną stronę www, możesz docierać ze swoją ofertą treningową do szerszego grona zainteresowanych.

Pełne bezpieczeństwo

Wszystkie dane użytkowników oraz obsługiwane płatności są zabezpieczone zgodnie z najwyższymi standardami.

Nowoczesność

Zarówno strona www akademii, jak i aplikacja do zarządzania są dostosowane do wyświetlania na wszystkich urządzeniach (RWD).

Efektywność

Aplikacja dopasowuje się do potrzeb danego użytkownika, sprawdza się zarówno w małych szkółkach, jak i dużych, akademiach.

Elastyczność

W każdej chwili możesz edytować informacje zawarte na stronie www oraz dowolnie zarządzać kalendarzem treningów w aplikacji.

Uniwersalność

sportbm wspiera wiele różnych dyscyplin sportowych, od gier zespołowych po indywidualne treningi fitness.

Mobilność

Dzięki aplikacji mobilnej (iOS, Android) możesz korzystać ze sportbm w każdej chwili i z dowolnego miejsca. Możesz być w stałym kontakcie z podopiecznymi.

Czas

Aplikacja wyręcza Cię w wielu codziennych, wykonywanych do tej pory ręcznie czynności, dzięki czemy zyskujesz więcej czasu dla swoich podopiecznych.