sport.bm
Pl De En

Poznaj łatwe narzędzie do załatwiania trudnych spraw

Potrzebujesz tylko 3 minut,

by uruchomić konto swojej akademii
i korzystać z wszystkich możliwości sportbm

Twoja akademia w sportbm krok po kroku

1

Zakładasz konto na sportbm

Podajesz adres e-mail, na który otrzymujesz wiadomość z linkiem do rejestracji. Klikasz w niego i przechodzisz do kolejnego kroku.

2

Uzupełniasz dane akademii

Wpisujesz nazwę swojej akademii, rezerwujesz odpowiedni adres www (np. www.sportbm.pl/moja-akademia)* i potwierdzasz chęć utworzenia konta akademii.

3

Logujesz się i działasz

Po zalogowaniu do aplikacji możesz dodawać trenerów, zespoły i konkretnych zawodników, ustalać harmonogram treningów i zarządzać płatnościami.

* Razem z kontem na sportbm otrzymujesz za darmo profesjonalną stronę www swojej akademii. Możesz dopasować jej wygląd do własnych potrzeb oraz uzupełniać dane, dodawać artykuły i aktualizować wszystkie informacje.

Dlaczego warto,
czyli co umożliwią Ci poszczególne moduły w sportbm?

Płatności

Ten moduł w aplikacji sportbm pozwala właścicielom i trenerom mieć pełną kontrolę nad finansami akademii. Korzystając z tego modułu możesz dodawać zarówno jednorazowe, jak i cykliczne składki na różne cele: składki za zajęcia, wynagrodzenia trenerów, obozy, sprzęt sportowy.

Jednym kliknięciem możesz sprawdzić czy wszyscy uregulowali należności w odpowiednim terminie, oraz wysłać przypomnienie SMS lub e-mail do wszystkich, którzy się spóżniają z przypomnieniem o przeterminowanej płatności.

Aplikacja pozwala również generowac raporty, które ułatwiają zarządzanie finansami akademii oraz utrzymanie porządku w dokumentach.

Kalendarz

To jeden z najważniejszeych modułów w aplikacji sportbm, jeżeli chodzi o sprawne zarządzanie akademią i poszczególnymi grupami treningowymi. Pozwala m.in. dodawać cykliczne treningi (np. codziennie o 17 na miejskim Orliku) oraz wydarzenia dodatkowe (np. wyjazd na turniej do innego miasta, czy zbliżające się badania lekarskie).

Wszystkie wydarzenia dodane do kalendarza mogą być dowolnie edytowane. Możesz więc z łatwością zmienić miejsce i godzinę treningu, a co ważne, automatycznie dowiedzą się o tym wszyscy zainteresowani przypisani do wydarzenia. W praktyce oznacza to, że w chwili, gdy Ty przeniesiesz zajęcia z 17:00 na 18:00, opiekun zawodnika (lub dorosły zawodnik) dostanie powiadomienie z dźwiękiem na swojej aplikacji oraz e-mail informujący o zmianie. Możesz również powiadomić o nagłych sytuacjach SMS-em.

Trenerzy

Moduł zawiera wszystkie informacje o trenerach (szczegóły, notatki, numer licencji i dane kontaktowe) oraz pozwala sprawdzić aktualny rozkład zajęć każdego z nich lub ustawić zastępstwa, gdy trener zgłosi nieobecność.

Możesz również w każdej chwili dodać nowych trenerów, którzy wprowadzą do kalendarza akademii swoje zajęcia i zaproszą do korzystania zawodników lub ich opiekunów.

Zespoły

Moduł umożliwia dodawanie nielimitowanej liczby zespołów w danej akademii. Jeżeli więc w Twojej szkółce piłkarskiej jest kilka zespołów możesz nimi zarządzać za pomocą jednego konta akademii i mieć stała kontrolę nad wszystkimi bieżącymi sprawami.

Dodając zespół nadajesz mu odpowiednią nazwę, wgrywasz zdjęcie, przygotowujesz adekwatny opis grupy, decydujesz czy ma być widoczny na stronie www Twojej akademii oraz określasz jak często będą oceniani zawodnicy należący do danej drużyny (raz na rok, raz na kwartał, raz na miesiąc lub co wydarzenie). Panel umożliwia również szybki podgląd frenkwencji każdego zespołu na treningach.

Komunikacja

Moduł w aplikacji sportbm, który pozwala realizować jeden z kluczowych celów, jaki postawiliśmy sobie tworząc to rozwiązanie, czyli efektywną współpracę między akademią sportową a zawodnikami i ich opiekunami.

W tej sekcji znajdziesz informację o tym ile SMS-ów z pakietu możesz jeszcze wykorzystać oraz dokładny rejestr wszystkich wysłanych do tej pory wiadoności (SMS + e-mail). Jednym kliknięciem możesz ponowić wysyłkę każdej z nich. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, w każdej chwili możes zwiększyć pakiet możliwych do wysłania SMS-ów.

Raporty

To sekcja, która umożliwia błyskawiczne wygenerowanie i pobranie raportów podsumowujących poszczególne obszary. Możesz, więc pobrać raport dotyczący: płatności, obecności na treningach, ocen, badań okresowych, zawodników, opiekunów i jednostek treningowych.

Wystarczy, że wskażesz przedział czasowy oraz zespół lub zawodnika, którego ma dotyczyć raport (jeżeli oczywiście taki rodzaj raportu wybrałeś), klikniesz przycisk "Generuj raport", a już po kilku sekundach na Twoim komputerze znajdzie się kompletny raport w postaci pliku XLS.

Administracja

To część panelu, która umożliwia zarządzanie zawartością strony www akademii, dodawanie nowych artykułów oraz zmianę wyglądu witryny, w tym: kolorów, zdjęć, logotypu, czy herbu klubu itd. Możesz m.in.:

  • połączyć stronę akademii z jej profilem na Facebooku,
  • przygotować specjalną zakładkę "o nas", na której opiszesz Waszą misję i charakter zajęć
  • zaprezentować dokładną ofertę akademii wraz z cennikiem,
  • dodać galerie zdjęć z treningów, zawodów i innych wydarzeń
  • pokazać wszystkie oddziały akademii razem z ich danymi kontaktowymi
  • zaprezentować sponsorów swoich drużyń
  • wyświetlać reklamy, które mogą być dodatkowym źródłem dochodu dla Twojej akademii

Panel administracyjny służy również do wprowadzania zmian we wszystkich ustawieniach konta akademii.

Plany

To dedykowany trenerom moduł szkoleniowy, który umożliwia dodanie specjalnych planów szkoleniowych, w ramach których opisane są jednostki i cele treningowe oraz ćwiczenia, jakie zostaną podjęte.

Panel umożliwia również wygenerowanie planu w formacie PDF, który po klinięciu odpowiedniego przycisku trafia na Twój adres e-mail.

sportbm to pierwsza tak pomocna aplikacja dla trenerów