sport.bm
Pl De En

sportbm to aplikacja dla trenerów

tworzona przez Blue Media, a Blue Media to...

...wieloletni partner technologiczny różnych organizacji sportowych.

Jesteśmy spółką technologiczną dostarczającą innowacyjne rozwiązania zwłaszcza dla podmiotów z sektora finansowego. Jesteśmy jednak bardzo mocno związani również ze środowiskiem sportowym. W naszym zespole mamy zapalonych triathlonowców, żeglarzy, biegaczy, rowerzystów, a także trenerów różnych dyscyplin sportowych, dzięki czemu wiemy, jakie potrzeby mają mniej lub bardziej profesjonalne załogi sportowe i ich kibice.

Chcąc wspomóc wysiłki tych wszystkich, którzy dbają o rozwój fizyczny kolejnych pokoleń i dostarczają nam na codzień tak wiele pozytywnych emocji, wykorzystaliśmy nasze umiejętności i doświadczenie, by zbudować m.in.:

 • system biletowy,
 • aplikację mobilną dla kibiców,
 • sklep internetowy dla klubów i federacji,
 • system do zarządzania relacją z kibicem (CRM),
 • system do zarządzania treścią (CMS),
 • program lojalnościowy dla klubów i federacji sportowych,
 • platformę do zarządzania akademią sportową, czyli sportbm, którą już poznałeś.

Stworzyliśmy m.in.:

Serwis Łączy Nas Piłka

To jeden z największych portali sportowych w kraju i zna go chyba każdy kibic piłki nożnej w Polsce. Jesteśmy dumni, że to właśnie my stoimy za jego powstaniem.

Projekt został zrealizowany na zlecenie Polskiego Związku Piłki Nożnej i jest dziś podstawowym źródłem informacji dla milionów polskich kibiców. Łączy nas piłka to jednak nie tylko serwis informacyjny, ale i:

 • aplikacja mobilna zintegrowana z portalem,
 • system sprzedaży biletów online,
 • strefa kibica z programem partnerskim i lojalnościowym,
 • system zarządzania relacjami z kibicami.

Portal informacyjny Pomorski - ZPN

Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnego, bezpiecznego i wygodnego w aktualizacji kanału komunikacji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej z kibicami piłkarskimi, partnerami biznesowymi i innymi podmiotami. Dlatego elementem wdrożenia było również udostępnienie panelu do administracji strukturą i treściami publikowanymi w portalu informacyjnym.

Serwis internetowy jest dopasowany do wyświetlania na różnych urządzeniach, również tabletach i smartfonach. Daje dostęp do multimediów, materiałów szkoleniowych dla trenerów oraz szczegółowych danych dotyczących rozgrywek.

Możesz nam zaufać, ponieważ

 1. Mamy 18 lat doświadczenia w branży technologicznej, podczas których zrealizowaliśmy również szereg wdrożeń dla największych klubów i federacji sportowych w Polsce.
 2. Tworzymy w pełni bezpieczne rozwiązania komunikacyjne i do obsługi płatności online. Jesteśmy pod stałym nadzorem państwowych instytucji, jak Komisja Nadzoru Finansowego.
 3. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem w zakresie realizacji programów partnerskich i lojalnościowych. Regularnie przechodzimy audyty bezpieczeństwa, również te prowadzone przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Stworzyliśmy sportbm, by pomóc wszystkim,
którzy na co dzień pomagają innym rozwijać swoją sportową pasję