sport.bm
Pl De En

Prowadzenie akademii sportowej
nigdy nie było takie łatwe


WYPRÓBUJ ZA DARMO

Zarządzaj akademią i bez przeszkód
komunikuj się z zawodnikami

Ustalaj terminy treningów, przechowuj i uzupełniaj dane zawodników i trenerów. Intuicyjny i prosty w obsłudze system pozwoli Ci tworzyć i zmieniać plan zajęć, monitorować terminy badań lekarskich zawodnikówm, zakładać konta zawodników i trenerów oraz komunikować się z nimi na bieżąco poprzez smsy, pocztę elektroniczną oraz aplikację mobilną.

Interaktywny kalendarz


Ustalaj terminy treningów, przechowuj i uzupełniaj dane zawodników i trenerów.

Intuicyjny i prosty w obsłudze system pozwoli Ci tworzyć i zmieniać plan zajęć, zakładać konta zawodników i trenerów oraz komunikować się z nimi na bieżąco.Poprzez sportbm możesz prowadzić kalendarz zajęć dla wielu zespołów, prezentować zawodników i trenerów, monitorować terminy badań lekarskich zawodników oraz powiadamiać użytkowników o zbliżających się wydarzeniach.

Obsługa płatności składekZbieraj składki członkowskie przez nasz system.

Wygodny panel administracyjny pokaże Ci bieżący stan wpływów i pozwoli przesłać powiadomienia o zbliżających się lub zaległych płatnościach
do zawodników lub ich opiekunów. Sportbm umożliwia szybkie generowanie raportów płatności oraz zakładanie cyklicznych płatności również z uwzględnienie zniżek dla wybranych zawodników.

Profesjonalna witryna
akademii w cenie abonamentu

Skorzystaj z szablonu strony www i dostosuj go do swoich potrzeb.

Dodaj logo, ustaw barwy klubowe, uzupełnij dane, połącz z kontem na Facebooku i udostępnij stronę swojej akademii w Internecie.

Wszystkie dane dotyczące treningów, zawodników i trenerów będą widoczne w serwisie. Twoi Klienci będą mogli z niego korzystać na dowolnym urządzeniu.

Moduł planów szkoleniowych**

  • biblioteki ćwiczeń i celów treningowych
  • plany szkoleniowe oraz konspekty zajęć
  • zapis realizacji jednostek treningowych
  • indywidualne parametry, szczegółowe raporty


2 zł

A to wszystko jedynie...
za 2 zł/m-c* za jednego zawodnika

* cena dla minimum 25 zawodników
** powyżej 150 zawodników moduł szkoleniowy bez opłat